صفر تا صد خدمات طراحی سایت

از آغاز و طراحی طرح سایت کنار شما هستیم تا زمانی که این وبسایت برای شما درآمد ایجاد کند.

خدمات گپیار

آژانس دیجیتال مارکتینگ گپیار با بیش از ۵ سال تجربه خدمات زیر را نیز ارائه می‌دهد.

تولید محتوا

امروزه بیش از هر زمان دیگری نیاز به تولید محتوای با کیفیت(متنی،صوتی،ویدیو و تصویر) احساس می‌شود.باید به سراغ نیاز کاربران برویم و به آن‌ها پاسخ دهیم.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

تولید محتوا پایان کار نیست و تازه کار از اینجا آغاز می‌شود.

در این مرحله باید محتوا را با توجه به اینکه مخاطب هدف شما کجا دنبال آن می گردد بهینه کنیم.

توسعه وبسایت

با توجه به داده‌های جمع آوری شده در دو گام قبل باید وبسایت،نرم افزار،اپلیکیشن و یا هر پلتفرمی که برای ارتباط با محاطب در نظر گرفته‌ایم را توسعه و گسترش دهیم.

وبسایت چیست؟

سایت یکی از ابزارها برای دیده شدن در دنیای آنلاین است.در زمانی که بر اساس سیاست‌ها شبکه‌های اجتماعی در حال تغییر و تحول هستند این وبسایت است که به بهترین شکل شما را در دنیای وب نگه میدارد.نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که یک وبسایت از اجزای کوچکی ایجاد شده که همگی در فضایی به نام هست ذخیره می شوند. پس برای راه اندازی یم سایت باید اصطلاحات آن را یاد بگیرم.

طراحی اختصاصی وب اپلیکیشن

موبایل ابزاری است که خیلی از افراد به آن اعتیاد دارند و باید همیشه و همه جا همراه آن‌ها باشد.

از این موضوع می‌توانید نتیجه بگیریم که هر بستری برای ارتباط با مشتریان انتخاب می‌شود باید برای موبایل هم بهینه شود چرا که طبق آمار بیش از ۹۰درصد افراد از طریق تلفن همراه وارد وبسایت‌ها می‌شوند.

دسترسی آنلاین به درخواست‌های وبسایت در هر کجا که هستید

با توجه به اینکه مخاطبین ما در دنیای امروزی خیلی برای جواب گرفتن منتظر نمی‌مانند باید در هر لحظه آماده پاسخگویی به آنان باشیم تا مشتریان بالقوه خود را از دست ندهیم. پس داشتن یک وبسایت که بتوان همیشه آن را رصد کرد از مهمترین کارهاست.

آنچه ما برای شما انجام می‌دهیم.

ما در گپیار از شما یک مشتری آگاه در زمینه وبسایت و سئو می‌سازیم و تمام سعیمان بر این است که صادقانه با شما همراه باشیم و همواره اطلاعات بروز و درست را به شما عزیزان منتقل کنیم.

یادتان باشد رقبا هر روز با کار در فضای آنلاین در حال پیشی گرفتن از شما هستند.

پس همین امروز کار را شروع کنید.

بیایید با هم مسیر رشد آنلاین را شروع کنیم.